BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!

BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!
3,942 Görüntülenme
The Mother 2023 Filmi izle

The Mother 2023 Filmi izle

The Mother 2023 Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak Jennifer Lopez'in başrolde olduğu Netflix filmini hd full 1080p sürümde izleyin. Film konusu: Yeni doğum yapmış FBI ajanı karakteriyle tanışıyoruz. Çocuğuyla tanışacağı için heyecanlıdır ancak ajansın kızını, onun tehlikeli hayatından uzak, güvende olacağı yeni bir eve yerleştirmeyi planladığını öğrendiğinde umutları suya düşer.

Başka seçeneği olmadığını anlayan anne, kızının onsuz daha iyi durumda olacağını umarak kabul eder. Fakat yıllar sonra her şeyin umduğu gibi gitmediğini gördüğünde Alaska'nın soğuk ve karanlık vahşi doğasında geçirdiği emekliliğinden geri dönen anne, ne pahasına olursa olsun çocuğunu kurtarmak zorundadır.

Aksiyon dolu fragmanda ayrıca eğitim montajları ve Lopez'in motosiklet üzerinde yüksek hız yaptığı sahneler de yer aldığı ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda Niki Caro yer alırken senaryosunda ise Misha Green ve Andrea Berloff'un imzası bulunmaktadır. Ayrıca "The Mother" filmi Anneler Günü'nde Netflix terafından paylaşılacaktır.
Etiketler:

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın