1,481 Görüntülenme
7.2 IMDB Puanı

Karanlık Gece izle

Karanlık Gece izle 2022 Kesintisiz ve ücretsiz olarak Türk yapımı filmi 1080p full HD kalitesinde donmadan izleyin. Film konusu: Dağ kasabasının huzurlu sokaklarında yaşayan İshak, hayatını müziğe adamış bir gençtir. Genç yaşlardan itibaren hayalini süsleyen bir müzik kariyeri hedeflerken, kasabanın sakinleri arasında büyüdüğü beş yakın arkadaşı da farklı hayaller peşindedir. Ancak İshak'ın dikkatini en çok çeken şey, köyün güzeller güzeli genç kızı Sultan olur. Sultan'a karşı beslediği derin duyguları, içinde saklamış ve cesaretini toplayamamıştır.

İşler daha da karmaşık bir hal alırken, bir gün kasabaya Ali adında yakışıklı bir genç adam atanır. Ali'nin kasabaya gelmesi, İshak'ın içindeki kıskançlık ateşini alevlendirir. Bir süre sonra ise Ali, gizemli bir şekilde kaybolur. Köy halkı, Ali'nin av sırasında kaybolduğu yönünde söylentilere kapılır. Şimdi İshak ve arkadaşları için büyük bir soru işareti vardır: Ali'nin kaybolması sadece bir tesadüf müdür, yoksa İshak ve arkadaşlarının onun kaybolmasında bir rolü olabilir mi? Bu gizemli olay, kasabanın sakinlerini derin bir merak ve endişe içinde bırakır.

Berkay Ateş, Taner Birsel, Sibel Kekilli ve Pınar Deniz gibi isimlerin başrolde yer aldığı Türk yapımı filmin senaryosunda ve yönetmen koltuğunda Özcan Alper'in imzası bulunmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın