BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!

BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!
674 Görüntülenme
Kaçak Kraliçeler izle

Kaçak Kraliçeler izle

Kaçak Kraliçeler-Fuga de Reinas 2023 Netflix yapımı filmi Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak full HD 1080p sürümünde izleyin. Film konusu: Latin Amerika'da ünlü bir güzellik yarışmasına katılan farklı ülkelerden gelen dört kraliçenin maceralarını anlatıyor.

Güzel ve gözde bir yarışma olan "Reinas de América"da birincilik için yarışan dört kraliçe, birbirinden farklı geçmişlere ve kişiliklere sahiptir. Yarışmanın son gününde, beklenmedik bir olayla karşılaşırlar ve kaçmak zorunda kalırlar. Artık tek amacı özgürlüklerini kazanmak olan kraliçeler, Meksika'nın vahşi doğasında, yerel halkın da yardımıyla hayatta kalmaya çalışırlar.

Fakat yarışmadan kaçmalarının nedeni, aslında uluslararası bir suç örgütüyle bağlantılıdır. Örgütün üyeleri, kraliçeleri bulmak için peşlerine düşerler. Bu durumda, kraliçeler, güzellik yarışmasının dışındaki becerilerini kullanarak ve birbirlerine destek olarak, hayatta kalmak ve kaçışlarını tamamlamak için mücadele ederler.

"Fuga de Reinas", güçlü kadın karakterleri, heyecan dolu aksiyon sahneleri ve egzotik Meksika manzaraları ile dolu, heyecan verici bir macera filmidir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın