197,885 Görüntülenme

Barbie Filmi izle

Barbie 2023 Margot Robbie'nin başrolde olduğu filmi 1080p ve 720p full HD kalite seçeneklerinde Türkçe dublaj ve altyazılı olarak izleyin. Film konusu: Barbieland'de yaşayan birçok farklı Barbie ve Ken'in dünyasıyla başlayan bir hikaye anlatılıyor. Barbie, yaşadığı dünyanın dayattığı "mükemmel kadın" imajına uymayan bir karakterdir. Kendisini dışlanmış hisseden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan uzaklaştırılır ve artık kimseyle iletişim kurmak istemeyen bir hâl alır. Kendine uyum sağlayabileceği yeni bir dünya umuduyla gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, Barbie'nin farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür. Kendi evinde dışlanmasına sebep olan bu farklılıklar, gerçek dünyada ona benzersiz bir potansiyel sunar. Barbie, hayatının her aşamasında karşılaştığı engellerle mücadele ederken, kendini keşfeder ve kendi değerini fark eder.

"Barbie" filmin odak noktası olan Barbie karakterine, "Ben, Tonya" filmindeki performansıyla ilk Oscar adaylığını kazanan Margot Robbie hayat vermektedir. Hikaye, son fragmana kadar gizli tutulmuş olsa da yeni fragman, filmdeki konuyu oldukça açık bir şekilde ortaya koyar. Barbie'nin Barbieland'de yaşadığı günlük sorunlarının, gerçek dünyaya gitmek zorunda olduğunu keşfetmesi gerektiğini öğreniriz. Los Angeles sokaklarında Barbie'ye eşlik eden Ken de bu uzun macerada yer alır ve ikili, kendi dünyalarının dışında birçok deneyimle karşılaşırlar.

Filmde Barbie ve Ken'e hayat veren oyuncu kadrosunda Margot Robbie ve Ryan Gosling'in yanı sıra Emma Mackey, Michael Cera, Will Ferrell, Ariana Greenblatt, Simu Liu, America Ferrera, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Hari Nef, Helen Mirren, Kingsley Ben-Adir, Dua Lipa, Ncuti Gatwa, Issa Rae, Nicola Coughlan gibi isimler bulunmaktadır. Bu yetenekli oyuncular, filmin zengin ve etkileyici atmosferine katkıda bulunarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum