235,023 Görüntülenme
7.8 IMDB Puanı

Avatar 2: Suyun Yolu izle

Avatar 2: Suyun Yolu-Avatar: The Way of Water 2023 yapımı filmi Türkçe dublajlı ve altyazılı full HD sürümde bedava olarak 1080p izleyecekler için konusu: Avatar serisinin 2009 yılında küresel bir fenomen haline gelen devam halkası; bu defa James Cameron'un yaratmış olduğu öykü evreninin hem kökenlerine iniyor hem de sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Avatar'da yaşanan olaylardan birkaç yıl sonra Jake ve Neytiri Pandora'da kendi ailelerini kurmuştur. Ancak onlar evlerini terk etmek zorunda kalır. Bu yüzden Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak üzere Pandora'nın dışındaki yerleri keşfetmeye başlar.

Özellikle Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver gibi oyuncuların filmde yer alacağının açıklanması ile birlikte beklentiler bir hayli artmıştı. Avatar: The Way of Water orijinal ismi ile ve Amerikan yapımı bir film olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. James Cameron, Rick Jaffa senaristliğini yaptığı filmin aksiyon sahnelerinin de bir hayli fazla olduğunu da belirtmek gerekiyor. Özellikle heyecan verici birkaç sahne fragmanda gösterildi ve Avatar serisinin devamı olan film ile alakalı beklentilerde yükseldi.

Avatar serisi 2009 yılında başlamış ve tam bir fenomen olmuştu aradan geçen 13 yılda çok şey değişti ve Avatar yeni bir film ile karşımıza gelmeye devam ediyor. James Cameroon’un yarattığı Avatar yine çok ilginç olayları bize anlatacak. Avatar olayları geride kalmış ve Jake ve Neytiri Pandora'da kendi ailelerini kurmuştur onlar için hayat hiçbir zaman normal değildir ve kısa süre içerisinde bu ikili evlerini terk ederek yeni bir yola girerler. Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak Pandora’nın dışındaki yerleri keşfetmek için bir yolculuğa çıkarlar.

Avatar: Suyun Yolu oyuncu kadrosu bir hayli merak ediliyor. Oyuncu kadrosu ile alakalı bir çok detayda bell oldu. Film yer alacak birbirinden harika isimler var. Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver ve Giovanni Ribisi'nin yanına Kate Winslet ve Michelle Yeoh gibi son derece önemli isimler filmde yer alıyor. Avatar serisi 2022 yılı ile sınırlı kalmıyor gelen bilgiler net olmasa da bir seri uzunca süre daha devam edecek.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum